Vvdewaterslager.nl

2013

KAMPIOENSLIJST Onderlinge tentoonstelling 2013    
           
  Kooinr. Punten Inzender Soort Prijs
Algemeen Kampioen Kanaries 53 93 T de Jonge Gloster consort bont schimmel  
Algemeen Kampioen  Tropen 252 93 M. Ringenier Indische nonparel  
Algemeen Kampioen  Kromsnavels 321 93 J. v d Berg Lori van de blauwe bergen  
Kampioen Stammen Tropen 113-116 374+ E. Ringenier Parelhalsamadine  
Kampioen Stellen Kanaries 38-39 183 J. Lok Gloster Consort  
Kampioen Stellen Tropen 167-168 185+ A. de Rond Rijstvogel wit  
Kampioen Stellen Kromsnavels 320-321 187 J. v d Berg Lori van de blauwe bergen  
Beste Vogel Jeugd  332 91 J.M. Sieders Zebravink wit  
           
Derby kanaries 57 90 J. Lok Gloster consort bont schimmel  
Derby Tropen / Kromsnavels 162 92 A. de Rond Rijstvogel wit BM n.l.
           
           
HOOFDGROEPKAMPIOENEN (GOUD)      
           
           
Hoofdgroep Kooinr. Punten Inzender Soort Prijs
6 2 91 / 50 B. Remmers Wit  
8 11 90+/50 J.Westrik Lipochroom rood schimmel  
17 14 90 / 50 R.J.J. Veenstra phaeo wit  
22 23 90+/50 J. Lok Zwartkobalt rood intensief  
28 32 92 C. Schmidt Raza espanol BM
29 53 93 T de Jonge Gloster consort bont schimmel BK
31 65 92 C. Schmidt Lizard wit gebroken cap BM
48 110 91 K. Stoter creme ino  
50 117 92 E. Ringenier Parelhalsamadine  
51 185 92 W. v d Velde Roodkop lichtgroen BM n.l.
52 252 93 M. Ringenier Indische nonparel VK
53 268 92 E. Ringenier Donkerrode amarant BM n.l
54 270 91 R.J.J Veenstra Mexicaanse roodmus  
56 275 91 T. de Jonge Magelaansijs x kanarie  
57 278 91 J. Lok Sijs wildkleur man  
64 291 90 K. Brandsma Agapornis opaline oranje masker lutino  
65 294 91 L. Beld Catharinaparkiet groen BM
73 321 93 J. v d Berg Lori van de blauwe bergen VK
75 323 91 W. v/d Velde Frankolijnkwartel  
           
Jeugd          
8 329 90+ S. Westrik Rood intensief  
44 332 91 J.M. Sieders Zebravink wit BM
50 337 89 M. Leeman Zilverbekje donkerbuik  
51 338 89 A.R. Sieders  Zwartkop lichtgroen roodsnavel  
60 347 89 R. Jongman Kl. Grasparkiet overgoten l. groen  
           
Wisselbekers          
           
Beste kanarie T. de Jonge        
Beste troop M. Ringenier      
Beste kromsnavel J. v d Berg        
Beste stam E. Ringenier      
Beste stel kanaries J. Lok        
Beste stel Tropen / Kromsnavels J. v d Berg        
Beste OEK A.A.G. Tank        
Beste OK J. v d Berg        
Derby kanaries J.Lok        
Derby Tropen / Kromsnavels A. de Rond        
Beste vogel Jeugd J.M. Sieders      
5 beste vogels J. v d Berg        
5 beste kanaries C. Schmidt        
5 beste tropen / kromsnavels J. v d Berg        
Bondsbeker (4 beste vogels) J. v d Berg