Vvdewaterslager.nl

2012

Winnaars onderlinge tentoonstelling

 2012      
             
 

Punten

Inzender

Soort

     

Algemeen Kampioen Kanaries

93

J. Lok

Gloster Consort Bont Schimmel

     

Algemeen Kampioen  Tropen

93+

M. Ringenier

Indische Nonpareil

     

Algemeen Kampioen  Kromsnavels

92

J. van der Berg

Lori van de blauwe bergen OK

     

Kampioen Stammen Tropen

372

E. Ringenier

Roodkoppapegaaiamadine Wildkleur

     

Kampioen Stellen Kanaries

185

J. Lok

Zwart Kobalt Rood Intensief

     

Kampioen Stellen Tropen

185

W. Elken

Gordelgrasvink Wildkleur

     

Beste Vogel Jeugd

91

J.M. Sieders

Wit

     
             

Derby kanaries

91

C. Schmidt

Lizard Geel Schimmel gebroken Cap

     

Derby Tropen / Kromsnavels

91

A. de Rond

Rijstvogel Wit

nl.

   
             

HOOFDGROEPKAMPIOENEN (GOUD)

       
             

Hoofdgroep

Punten

Inzender

Soort

Prijs

   

7

91

K. Stoter

Geel Schimmel

     

9

90+

J. Oosten

Agaat Rood Mozaiëk type 1

     

16

92

A. Brem-Mathijsen

Zwart Opaal Geel Mozaiëk type 2

BM nl.

   

22

91+

J. Lok

Zwart Kobalt Rood Intensief

     

28

92

C. Schmidt

Raza Espanol Melanine Intensief

     

29

93

J. Lok

Gloster Consort Bont Schimmel

VK

   

31

92

C. Schmidt

Lizard Geel Schimmel zonder Cap

     

47

90

K. Stoter

Witborst Grijs

     

48

91

K. Stoter

Creme-Ino

     

50

93

E. Ringenier

Parelhalsamadine

BM

   

51

91

A. van de Velde

Zwartkop Lichtgroen roodsnavel man

     

52

93+

M. Ringenier

Indische Nonpareil

VK

   

53

92

K. Stoter

Roodkopamadine Wildkleur man

BM

   

54

92

J. Lok

Magellaansijs Wildkleur

BM

   

56

91

T. de Jonge

Magellaansijs x Kanarie

     

57

91

J. Lok

Sijs Wildkleur pop

     

64

92

B. Dijkstra

Agapornis Roseicollis Pallid Oranjem. Gr.

BM nl.

   

65

92

L. Beld

Catharinaparkiet D.Groen

     

73

92

J. van der Berg

Lori van de blauwe bergen OK

BK

   

75

92

W. van de Velde

Harlekijnkwartel

     
             

Jeugd

           
             

44

91

J.M. Sieders

Wit

BM

   

51

90+

A.R. Sieders

Zwartkop Hemelsblauw pop

     

52

89

A.R. Sieders

Driekleurpapegaaiamadine Wildkleur

     

60

90

R. Jongman

Witvleugel Cinnamon Donkerblauw

     
             

Wisselbekers

           
             

Beste kanarie

 

J. Lok

Gloster Consort Bont Schimmel

     

Beste troop

 

M. Ringenier

Indische Nonpareil

     

Beste kromsnavel

 

J. van der Berg

Lori van de blauwe bergen OK

     

Beste stam

 

E. Ringenier

Roodkoppapegaaiamadine Wildkleur

     

Beste stel kanaries

 

J. Lok

Zwart Kobalt Rood Intensief

     

Beste stel Tropen / Kromsnavels

 

W. Elken

Gordelgrasvink Wildkleur

     

Beste OEK

 

J. Oosten

Zwart Rood Mozaiëk type 1

     

Beste OK

 

B. Remmers

Wit Dominant

     

Derby kanaries

 

C. Schmidt

Lizard Geel Schimmel gebroken Cap

     

Derby Tropen / Kromsnavels

 

A. de Rond

Rijstvogel Wit

     

Beste vogel Jeugd

 

J.M. Sieders

Wit

     

5 beste vogels

 

A. de Rond

       

5 beste kanaries

 

J. Lok

       

5 beste tropen

 

A. de Rond

       

Bondsbeker (4 beste vogels)

 

E. Ringenier