Vvdewaterslager.nl

2010

 

KAMPIOENSLIJST Onderlinge tentoonstelling 2010

 

 

 

Punten

Inzender

Soort

Algemeen Kampioen Kanaries

 

93

A.C. Brem-Mathijssen

Zwart opaal geel mozaïek type 1

Algemeen Kampioen Tropen

 

93

E. Ringenier

St. Helenafazantje

Algemeen Kampioen Kromsnavels

 

92+

J. v/d Berg

Bonte Boertje

Kampioen Stammen Tropen

 

368

E. Ringenier

Blauwgroene papegaai amadine

Kampioen Stellen Kanaries

 

185

J. Westrik

Kanarie wit

Kampioen Stellen Tropen

 

185

E. Ringenier

Prachtnon wildkleur

Kampioen Stellen Kromsnavels

 

183

J. v/d Berg

Bonte Boertje

Beste Vogel Jeugd

 

87

M. Leeman

Zebravink witborst grijs pop

 

 

 

 

 

Derby kanaries

 

91

C. Keizer

Kanarie rood schimmel

Derby niet kanaries

 

90

J. Lok

Maggellaansijs wildkleur

 

HOOFDGROEPKAMPIOENEN (GOUD)

 

Hoofdgroep

Punten

Inzender

Soort

Prijs

6

91+

J. Westrik

Kanarie wit

 

7

92

J. Westrik

Kanarie geel mozaïek type 1

BM/nl

8

92

C. Keizer

Kanarie rood schimmel

BM/nl

9

92

J. Oosten

Kanarie zwart rood mozaïek type 2

BM/nl

11

91

J. Oosten

Kanarie agaat rood mozaïek type 2

 

16

93

A. Brem-Mathijssen

Kanarie zwart opaal geel mozaïek type 1

BK

22

91

J. Lok

Kanarie zwartkobalt rood schimmel

 

28

90

R.J.J. Veenstra

Raza Español lipochroom schimmel

 

29

92

T. de Jonge

Gloster Consort melanine schimmel

 

31

91

C. Schmidt

Lizard geel schimmel zonder cap

 

41

90

G. Nijmeijer

Zebravink bruin man

 

42

90

G. Jager

Zebravink bleekrug grijs man

 

44

90

W. Sieders

Zebravink bont grijs man

 

46

90

G. Nijmeijer

Zebravink blackface bruin man

 

47

90

G. Jager

Zebravink witborst grijs pop

 

48

91

G. Jager

Japanse meeuw zwartbruin

 

49

92

E. Ringenier

Prachtnon wildkleur

BM

50

91

M. Ringenier

Loodbekje opaal

BM/nl

51

91

W. v/d Velde

Roodkop lichtgroen man

BM/nl

52

92

W. Sieders

Bichenow astrilde wildkleur

BM

53

93

E. Ringenier

St. Helenafazantje

VK

54

91

J. Lok

Maggellaansijs wildkleur

 

56

91

R. Kisteman

Japanse meeuw x Spitsstaartamadine

 

63

90

K. Klein

Agapornis fischeri groen

 

64

90

B. Dijkstra

Agapornis roseicollis opaline DD turquoise

 

71

92

G. v/d Streek

Aymara parkiet wildkleur

BM

72

91

E. v/d Berg

Lori van de blauwe bergen

 

74

92+

J. v/d Berg

Bonte boertje

VK

75

91

W. v/d Velde

Kortkuifboomkwartel

 

 

Jeugd

 

Beste OK vogel Hoofdgroep 44

89

J.M. Sieders

Zebravink wit

Beste OK vogel Hoofdgroep 50

90

J.M. Sieders

Zilverbekje ino

Beste OK vogel Hoofdgroep 51

89

A.R. Sieders

Zwartkop lichtgroen roodsnavel pop

Beste OK vogel Hoofdgroep 52

90

J. Leeman

Binsenastrilde oranjesnavel man

Beste OK vogel Hoofdgroep 53

89

J. Leeman

St. Helenafazantje

 

Wisselbekers

 

Beste kanarie

A.C. Brem - Mathijssen

Beste troop

E. Ringenier

Beste kromsnavel

J. v/d Berg

Beste stam

E. Ringenier

Beste stel kanaries

J. Westrik

Beste stel niet kanaries

E. Ringenier

Beste OEK

J. Oosten

Beste OK

A.A.G. Tank

5 beste vogels

E. Ringenier

5 beste kanaries

J. Lok

5 beste tropen

E. Ringenier

Bondsbeker (4 beste vogels)

E. Ringenier

Derby kanaries

C. Keizer

Derby niet kanaries

J. Lok

Beste vogel jeugd

M. Leeman