Vvdewaterslager.nl

2015

KAMPIOENSLIJST Onderlinge tentoonstelling 2015
Kooinr. Punten Inzender Soort Prijs
Algemeen Kampioen Kanaries 52 93 J. Lok Gloster corona donkerbont schimmel
Algemeen Kampioen  Tropen 210 94 E. Ringenier Roodbuik Indische Nonparel wildkleur 
Algemeen Kampioen  Kromsnavels 274 94 L. Beld Catharinaparkiet DD groen
Kampioen Stammen Tropen 124-127 374 A. de Rond Rijstvogel (zwartoog) wit
Kampioen Stammen Kromsnavels 294-297 371 J. v/d Berg Groenwang parkiet wildkleur
Kampioen Stellen Kanaries 22-23 185 F. de Gast Agaatopaal geel mozaïek type 2
Kampioen Stellen Tropen 209-210 188 E. Ringenier Roodbuik Indische Nonparel wildkleur 
Kampioen Stellen Kromsnavels 298-299 188 J. v/d Berg Groenwang parkiet wildkleur
Beste Vogel Jeugd  332 92 Julian Klein Agapornis Fischeri groen n.l.
Derby kanaries 33 89 T.J. de Jonge Gloster consort melanine schimmel n.l.
Derby Tropen / Kromsnavels 185 92 J. Oosten Ceresamadine n.l.
GROEPKAMPIOENEN (GOUD)
Groepkampioen Kooinr. Punten Inzender Soort Prijs
3 6 92 J. Westrik Rood Intensief BM
4 52 93 J. Lok Gloster corona donkerbont schimmel VK
5 73 91 W. Sieders Timor Zebavink wildkleur pop
6 78 92 G. Nijmeijer Zwartbruin
7 102 92 G. Jager Zilverbek Agaat
8 123 93 A. de Rond Rijstvogel Opaal BM
9 135 93 W. v/d Velde Gouldamadine Zwartkop lichtgroen BM
10 171 93 B. v/d Kaap Bichenowastrilde wildkleur BM
11 210 94 E. Ringenier Roodbuik Indische Nonparel wildkleur  VK
12 232 92 E. Ringenier Donkerrode Amarant
13 237 92 J. de Ruiter Baardmannetje
15 244 92 J. Lok Grote Goudvink wildkleur pop
21 264 92 B. Dijkstra Agapornis Roseicollis marbled blauw
22 274 94 L. Beld Catharinaparkiet DD groen BK
29 299 93 J. v/d Berg Groenwang parkiet wildkleur BM
33 304 92 W. v/d Velde Bamboepatrijs
Jeugd
3 307 91 Stefan Westrik Rood schimmel
5 308 92 Jaron Sieders Zebravink wit BM n.l.
9 315 91 Jarick Sieders Gouldamadine Zwartkop lichtgroen
10 327 91 Martijn Leeman Ceresamadine
18 331 90 Ricardo Jongman Kleurgrasparkiet groen
21 332 92 Julian Klein Agapornis Fischeri groen
Wisselbekers
Beste kanarie J. Lok
Beste troop E. Ringenier
Beste kromsnavel L. Beld
Beste stam A. de Rond
Beste stel kanaries F. de Gast
Beste stel Tropen / Kromsnavels E. Ringenier / J.v/d Berg
Beste OEK K. Brandsma n.l.
Beste OK J. de Ruiter
Derby kanaries T.J. de Jonge
Derby Tropen / Kromsnavels J. Oosten
Beste vogel Jeugd Julian Klein
5 beste vogels J. v/d Berg
5 beste kanaries J. Lok
5 beste tropen / kromsnavels J. v/d Berg
Bondsbeker (4 beste vogels) E. Ringenier